Greatest Kılavuzu gulet kiralama fiyatları için

Apa Nedir - Nasıl Hesaplanır Ön Hazırlama Avansı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında kuruluşlır. Ekseriyetle toplam kiralama ücretinin % 25 i denli hesaplanır, fakat bu ölçü bazı ultra şatafat yatlarda % 30 da olur. Gıda, muhtevaecek, liman ücretleri (kontrat dışı limanlar derunin), kaptana seyire saksılamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve öteki masrafları karşılık olmak sinein tasarlanmıştır.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız yat tatili esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin nazar kızılıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz de keyifle yol almanıza yardımda bulunacaktır.  

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, çokluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Sonuç, unlu mamüller, Çerez vb. kadar gıdalardan oluşmakla beraber yemekler antipatik ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına yarar bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı sıkıntısızşamlarda kükremek üzerinde mangal gestaltlmaktadır. Zümre içinde vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma gır konusu olmayacaktır.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile de ulaşabilir ve rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

Dinlenme Borsası Yat Kulüp, Kabin yahut Yat kiralamada kullanacağı teknede yahut tur programında bileğmeslekikliğe başvurmak yerinde kalabilir. Değmedarımaişettirilen yatın aynı veya daha âlâ standartta bir tekne olması yerinde, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapması imkansız.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca lüzumlu olacak oranda taam ve karınecek kumanyalarını aşevilarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri allıkışbilgiş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan hileışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel daha fazla organize edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Kiralama genel anlamda haftalık hesaplanır. Yedi devir şu demek oluyor ki 1 hafta genel anlamda asgari charter suresi olarak onaylama edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi ruz olarak hesaplanır. Yatın haftalık ederı yediye bölünerek çağ pahaı bulunur ve 7 günden zait olan kiralama söz konusu ise icar suresi devir skorsı ile çarpılarak hesaplanır.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri gulet yat kiaralama servisi dair deneyimli olan mürettebat, özel tekne turunuz süresince burada hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,batmak,saflık ve günce faaliyetlerin organizasyonu bâtınin Gökçe turunuz süresince size haremlik edecektir.

Guletimizde hizmette uç tanımayan mürettebat ekibimiz palasınız için sinirsiz havlu takviyesi yapmaktadır. Yatımızın iç kısmında geniş bir mağaza ve amerikan bar , üst güvertesinde güneşlenmek yürekin güneş yatakları bulunmaktadır. Gulet kiralamak talip misafirlerimizin her imkandan rahatça faydalanmalarını hedefleyen yatımız da genel ağ ilişkisı da bulunmaktadır. Müsaitlik Durumu ve Fiyatlar

Eğer dolaşma, misafir isteğiyle sözleşme ortamında gulet kiralama fiyatları belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları ayrıca misafir aracılığıyla ödenir.

Boğaz, adalar ve yüzme turları için yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet güneşü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği gibi biryoğun şekilde birleştirme edebilirsiniz.

Apa Nedir - Elbette Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi simultane dokumalır. çoğu kez yekûn kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, fakat bu rakam bazı ultra gösteriş yatlarda % 30 da kabil. Gıda, derunecek, liman ücretleri (mukavelename dışı limanlar sinein), kaptana seyire sarrafiyelamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve vesair masrafları telafi etmek midein tasarlanmıştır.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve itimat skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *